Hugin & Verifone VX 675EFT  Hugin t-300 Tiger
POS Yeni Nesil Yazar Kasa

Hugin hakkında

                                                                                                                           


Hugin Kassaregister AB, 1928 yılında İsveç’te kurulmasıyla birlikte Avrupa’nın ilk yazarkasa üretici ünvanına sahip olmuştur ve son 100 yıl içersinde de en büyük ilk 3 pos ve yazarkasa üreticisi ünvanını korumuştur. Firmanın 1989 yılında faaliyet alanını değiştirmesiyle, tüm hakları Hugin Yazılım Teknolojileri A.Ş. tarafından satın alınmıştır. İstanbul Çatalca’daki üretim tesislerinde yapılan yatırımlarla tamamen yerli bir marka olan Hugin, POS ve yazarkasa alanındaki üretimlerine ağırlık vermiştir.

2008 yılında nokta vuruşlu ve termal POS modelleri ile de daha profesyonel ürünleri sektörün hizmetine sunan Hugin,  özellikle son dönemde Pos sistemlere ağırlık vermektedir. Firmamız 2010-2011 yılları içerisinde de dünya pazarları için üretilmesi planlanan yeni modellerinin arge çalışmalarına yürütürken, sektörün talep ve istekleri doğrultusunda, yeni teknolojileri de ürünlerine adapte ederek sürekli gelişmektedir.

 Dünyanın en büyük sektörü perakende sektörüdür. İnsanların ihtiyaçlarını karşılamak için yapılan üretimler bir şekilde alıcısına ulaşmalıdır. Önemli olan bu sunumu en iyi şekilde yönetebilmektir. Mağaza sayısını arttırarak büyümeyi hedeflemek kesin bir çözüm değildir. Bu rekabet ortamı içerisinde kontrolsüz bir büyüme ve profesyonel olmayan kararlar almak her zaman geri dönüşü olmayan sonuçlar doğurur. Peşpeşe açılan alışveriş merkezleri ile insanların alışveriş kültürleri büyük oranda değişiklik göstermeye başlamıştır. Bu noktada yatırımlarını doğru kaynaklara, ürünlere ve mekana yapanlar kazanmaya başlamıştır.

Sürekli büyüyen ve gelişen, son derece dinamik bir sektör içerisindeyiz. Perakende sektörü ekonomimizin can damarıdır. Milyonlarca insan, bu sektörden geçimini sağlamaktadır. Hugin, bu sektör içerisinde, market ve mağaza sahiplerinin başarısını sağlamak için ürünlerini sürekli geliştiriyor, daha yenilikçi, dayanıklı ve ekonomik cihazlar üretiyor. Bu anlamda sektöre fayda sağlayabildiğini görmek ve tercih edilen bir marka konumunda olmak bir yerli üretici olarak ekibimizi çok mutlu ediyor. 

Hugin, üretimini ve satışını yaptığı ürünlerin arkasında 25 senedir Türkiye genelinde 200’ün üzerindeki yetkili servis noktası ile kesintisiz hizmet vermektedir. Sadece üretmek sektörümüz için yeterli çözüm değildir. Satış sonrası hizmette ne kadar çabuk ve hızlı hareket edebildiğimiz de son derece önemlidir. 

Ayrıca ürünlerimizin daha verimli çalışmasını sağlamak içinde yazılım ürünlerimiz ile ek hizmet sunmaktayız. Arkaofis yazılımlarımız bir market ve mağazanın stok kontolünü, müşteri uygulamalarını, performans raporlamalarını ve analizlerini en iyi şekilde yapmasını sağlar. Kapsamlı ARGE yatırımlarımız sayesinde sektörümüzde yenilikler getirmek ve müşterilerimize avantajlı ürünler sunmak bize heyecan vermektedir.