Hugin & Verifone VX 675EFT  Hugin t-300 Tiger
POS Yeni Nesil Yazar Kasa

Misyonumuz


Aldatmadan ve aldanmadan kazanmak ve kazandırmaktır.
Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir. Şirketimiz; çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde ve modern teknoloji kullanımıyla geliştirip tamamladığı alt ve üst yapı projeleri ile hep daha da büyümek ilkesini benimsemiştir.
      Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından izleyerek, şirketimizin başarısını ve ürünlerimizin kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmek, Müşterilerimizin gereksinimlerini zaman-fiyat-kalite yönünden en uygun koşullarda karşılamak, verimliliğimizi arttırarak şirketimizin karlılığını üst düzeye çıkarmak, çalışanlarımızın sağlık ve iş güvenliğini gözeterek her türlü iş kazasını en aza indirmek ve çevreyi korumak, dürüst ve güvenilir bir firma olarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
 
PRENSİPLERİMİZ

 Müşteri ihtiyaçlarını en doğru şekilde belirleyip kabul edilebilir maliyetle en kaliteli ve en uygun alternatif çözümler sunmak. 
- Müşteri taleplerini ciddi şekilde takip etmek, istekler doğrultusunda özel ürünler geliştirerek örnek uygulamalarda bulunmak. 
- Teknolojinin sınırlarını zorlayarak ürünlerin tamamen mükemmel olması için devamlı araştırmalar ve yeniliklerin yakın takipçisi olmak. 
- Ülke sanayisinin kalkınmasına katkıda bulunarak en kaliteli en doğru ürün ve kaliteli hizmeti en uygun maliyetler ile sunmak